Project Description

Běžců

Vybráno

NELINKA A NELINKA

Milí přátelé, kolegové a kamarádi,

máme za sebou další ročník Společně k cíli s hasiči, který byl letos určen dvěma malým princeznám, Nelinkám ❤ . Poslední týden byl opravdu celkem náročný a několikrát jsem si sama pro sebe řekla, že příští rok už ne, ale v tuhle chvíli je mi spíše trochu líto, že už je to za námi. Byl to den plný radosti, emocí, nervozity a chvílemi až vzteku ze všech stran, ale všichni jsme stejně došli ke stejnému závěru, stálo to za to. Počasí jako na objednávku, parta skvělých lidí a hlavně účast obou Nelinek a jejich rodin, to je to, co udělalo tento den nezapomenutelný 🥰.

Snow Sports
Ski Areas and Parks
Snow Sports Events

Počasí jako na objednávku, parta skvělých lidí a hlavně účast obou Nelinek a jejich rodin, to je to, co udělalo tento den nezapomenutelný 🥰. Děkuji Oldřich Palas, který mě všude strká před sebe, aby pokud možno nikde nebyl vidět 😄, ale přitom má na této akci obrovský podíl. Dále kolegům a kamarádům z Hasiči Ostrov 🚒, kteří připravili celý park a zajišťovali velké množství věcí okolo, které sice nejsou vidět, ale akce by bez nich nebyla. Velikánské díky patří děvčatům Aja Černá, Alena Tvrdá, Lucie Mrhálková, Míla Plachá, Drahuše Nováková, která se celý den starala o stánek s prodejem ručních výrobků, občerstvení pro účastníky cyklo – běhu a předávání medailí 🏅 a znovu všem, kteří věcičky věnovali, protože bez nich by nebylo co prodávat. Terez Černá za post hlavního fotografa.

Děkujeme Hasiči z Hájku v čele s Helena Novotná za celodenní občerstvovací servis, kdy vše šlapalo jako na drátkách a leckteré profesionály by s přehledem strčili do kapsy 🍗. Dále děkujeme všem, kteří se podíleli na zajištění trasy, doprovod cyklistům a běžcům Jiří Horník, SDH Toužim a na občerstvovacích místech, které se nacházeli na HZS Karlovarského kraje, www.hzs-kvk.cz stanici K. Vary a zbrojnici v Hájku. Děkujeme partě v čele s Anežka Schmidt a Kateřina Říhová, která pomalovala neskutečných 76 obličejů, týmu z Hra začíná – escape Karlovy Vary, kteří na místě zřídili mobilní escape, kolegům od HZS KV za lanovku pro děti, kolegům od Městská policie Ostrov za střílení ze vzduchovek, týmu Flyvaryors a jejich psím parťákům za úžasné ukázky, Kaskadéři ze spolku Mapaje, kteří jeli 6 hodin vlakem až z Přerova, aby se do této akce mohli zapojit. Oskarky Ostrov – twirlingový a mažoretkový tým za krásný úvod celého programu. Hasiči Jáchymov za ukázku toho, co dokáží ti nejmenší. Jirka Formy Formánek a Cíťovi za ukázku šikovného psího čenichu. A v neposlední řadě senzačním kapelám Last Moment, Meat Mincer a Madness, Jana Hafsa Zelená, Pandora Pole Dance & Fitness za vystoupení, pohotové moderátorce Kristinka Panovská z Rádio Zelená hora a také Zuzana Hagarová za tvorbu a grafické provedení plakátů.

Akce by samozřejmě nemohla proběhnout bez partnerů akce: ČEPRO a.s., PUPKANI, MATTONI, HYPERMARKET TESCO OSTROV, MDDM OSTROV, TYRK STAGE, VĚZNICE OSTROV, SDH HÁJEK, SDH TOUŽIM, DŮM KULTURY OSTROV, MĚSTSKÁ POLICIE OSTROV, ŽIVÝ KRAJ, OSTROVSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s, STAVEBNINY KESSL, KAMELOT, HRA ZAČÍNÁ a sponzorů: VODAKVA, AMPHENOL, CZECH CONT, RUDOHOR, VOLKOVJAK ŽELEZÁŘSTVÍ, PNEU SERVIS A PNEUBAZAR ALEŠ KRAUS, BARVY A LAKY ATLANTIS, SALON KIKIPU, MBN SLOUKA SLOUKOVÁ, KRYSTYN KARLOVY VARY STAVEBNÍ SPOLEČNOST, STAVMAT STAVEBNINY, AUTO TH, SKF LUBRICATION SYSTÉM, ZETOR SERVIS, KADEŘNICTVÍ KATKA OSTROV, KRAJSKÁ SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC KARLOVARSKÉHO KRAJE a NORDSTAHL SERVIS BOURACÍ I VYPROŠŤOVACÍ TECHNIKA.
Celá akce proběhla za podpory města Ostrov.